zdjecie na stronie o tytule: Apel o racjonalne korzystanie z wody

Samorządowy Zakład Gospodarki Komunalnej w Łopusznie zwraca się z prośbą do mieszkańców gminy Łopuszno o racjonalne korzystanie z  wody z sieci wodociągowej, prosimy o nie podlewania trawników i  ograniczenie podlewania ogródków przydomowych szczególnie w godzinach popołudniowych i wieczornych.
Ujęcia wody pracują już na maksymalnych wydajnościach a mimo to zwiększone pobory wody powodują, że część mieszkańców ma ograniczony dostęp do wody bieżącej głównie w godzinach wieczornych.
Prosimy o zastosowanie się do naszej prośby. 

Kierownik Zakładu
Jacek Palacz